Хорошковський запевнив Райс, що в Україні всі політичні сили мають доступ до ЗМІ

Новини — 16 вересня 2012

Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський запевнив 66-го держсекретаря США Кондоліза Райс в тому, що всі політичні сили України мають рівний доступ до ЗМІ. Про це повідомляє«Інтерфакс-Україна» із посиланням на прес-службу віце-прем`єра.

За цією інформацією, сьогодні, під час зустрічі в рамках 9-ї Ялтинської щорічної зустрічі «Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом», сторони обговорили внутрішньополітичну ситуацію в Україні, зокрема, підготовку до парламентських виборів.

«Перший віце-прем’єр зазначив, що питання проведення відкритих і прозорих парламентських виборів відноситься до пріоритетних завдань влади. За його словами, на сьогодні всі політичні сили мають рівний доступ до засобів масової інформації, що є основою для проведення конкурентної передвиборної боротьби», - підкреслюється в повідомленні.

В той же час, як відзначала «Телекритика» представники опозиції не раз повідомляли про те, що не мають можливості виступити на центральних каналах. Зокрема, керівник центрального виборчого штабу «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що представники об`єднаної опозиції не розраховують на доступ до головних каналах комунікації з виборцями – центральних телеканалів, газет та рекламоносіїв.

«Влада дійсно дуже боїться об’єднаної опозиції», – зазначив він. За його словами, вже зараз представники «Батьківщини» регулярно стикаються з відмовою ЗМІ розміщувати їхі рекламні ролики, а лідерів опозиції заборонено запрошувати на телевізійні ток-шоу. «Наприклад, Арсеній Яценюк останній раз був на шоу “Велика політика” на “Інтері” два роки тому, 14 травня 2010 року. Відмовилися розміщувати наші рекламні ролики самі рейтингові канали – той же “Інтер” і “1 +1″», – навів приклади пан Турчинов. І додав: «Фактично закритий для нас і ринок зовнішньої реклами. Навіть ті білборди, на яких нам вдалося розмістити свою політичну рекламу, регулярно псують або взагалі демонтують».

За словами Олександра Турчинова, під час нинішньої кампанії представники опозиції розраховують на беспосереднє спілкування з виборцями.

Фото – uainfo.censor.net.ua

Print Friendly

По темі

Поділитись

About Author

lera.lauda

  • http://www.facebook.com/people/Vitya-Voloshin/100003973420327 Vitya Voloshin

    а хто така Райс? нехай ще і повідомить Бкрлусконі Валенсу Саркозі ……

  • Михалыч

    Сколько трезвону на пустом месте. Не нашли ни одного уважаемого политика, которого смогли бы затащить туда. Собрали толпу шаромыжников не имеющих никакого отношения к реальной политике. Просрали кучу денег и теперь своими жополизными комментариями хотят нас убедить в значимости их сборища.

  • d3us

    Опозиция, вы такая же опозиция, как и наша многоуважаемая власть. Свалите пожалуйста куда-нибудь со своими родственниками подальше и навсегда. Можете даже забрать все что вы наворовали, при условии, что вы больше никогда не вернетесь. Дайте людям пожить по-человечески.