Телеканал і радіо «Ера» оприлюднили свої розцінки на політичну рекламу

Новини Ресурси — 29 серпня 2014

Телеканал «Ера» та радіо «Ера ФМ» оприлюднили розцінки вартості одиниці ефірного часу для розміщення рекламних матеріалів для проведення передвиборчої агітації на дострокові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на політичну рекламу  в газеті «Голос України» 29 серпня.

Зокрема, максимальна вартість секунди на телеканалі у проміжок часу 23.00-23.10 – 38.10 грн. Мінімальна у нічний та ранковий час – 3.00 грн. Нагадаємо, телеканал «Ера» мовить трохи більше п’яти годин з 23.00 по 01.18 і з 6.00 по 9.00 на мережі УТ-1 разом з Першим національним.

Радіо «Ера ФМ», яке цілодобово в ефірі, оприлюднив розцінки окремо для Києва і для різних міст України, і по всій мережі. Найдешевша реклама у містах Мелітополь і Вінниця – 1,2 грн за секунду, максимальна у Львові та Києві – 12 грн. У мережі рекламні блоки на 57-й хв. кожної години коштують від 11,2 грн до 32,4 грн залежно від часу доби.

Вартість розміщення реклами дається з урахуванням ПДВ.

Нагадаємо, відповідно до закону «Про вибори народних депутатів України» розцінки вартості одиниці друкованої площі та одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів повинні бути визначені не пізніш як на наступний день після опублікування Указу Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України, тобто 28 серпня. А оприлюднені 29 серпня.

«Вибори і ЗМІ»

Print Friendly

По темі

Поділитись

About Author

lera.lauda