ZIK у день виборів проведе телемарафон «Рада. Версія 8» (ДОПОВНЕНО)

26 жовтня, у день позачергових виборів до Верховної Ради, телеканал ZIK проведе телемарафон «Рада. Версія 8». Про це «Телекритиці» повідомили у прес-службі каналу.

Телемарафон триватиме з 19:00 до опівночі з двох студій – львівської та київської.

Марафон перериватимуть щогодинні випуски новин. У них виходитимуть і новини із зони АТО, які готуватимуть журналісти програми «На периметрі», що стартувала 6 жовтня. А саме – будуть включення з Краматорська, Слов’янська, Дебальцевого, Артемівська, які підготує ведучий «На периметрі» Мирослав Откович.

Під час марафону плануються прямі включення кореспондентів каналу ZIK з виборчих штабів партій, із Центральної виборчої комісії. Крім того будуть представлені думки людей від програми «Вільний мікрофон».

У львівській та київській студіях своїми міркуваннями з приводу дня виборів і підрахунку голосів поділяться гості та експерти.

Нагадаємо, у день виборів відбудеться 16-годинний телевізійний марафон на телеканалі «Київ». Телеканал ICTV проведе марафон, збільшить кількість випусків інформаційної програми «Факти» та показуватиме відео від глядачів в рамках акції «Народне відео з виборів». Телеканал «Еспресо TV» спільно з «Радіо Свобода» проведе телемарафон «Вибори-2014». Перший національний запустить телемарафон «Україна завтра», збільшить кількість випусків новин, а також подаватиме коментарі від ведучого шоу «Утеодин» Майкла Щура. На телеканалі «Інтер» збільшиться кількість випусків новин «Подробности», а о 20:00 розпочнеться розширений випуск «Подробностей недели», який триватиме близько до 01:00-01:30, доки активно працюватимуть дільниці. «Канал Україна» готує спецвипуск «Ранок з Україною. День виборів».

«Вибори та ЗМІ»

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *