«Інтерньюз-Україна» запустила онлайн-гру про місцеві вибори

Новини — 15 жовтня 2015

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запустила онлайн-гру про місцеві вибори 2015 року – ElectUA.org. Про це йдеться в повідомленні організації.

У такий спосіб «Інтерньюз-Україна» спробувала в жартівливій та ігровій формі зобразити недолугості виборчої кампанії, а також заплутаність виборчого законодавства.

Гру зроблено у простому форматі «стрілялки» на платформі Adobe Flash. Гравцю пропонується роль кандидата в депутати місцевих рад. Кожен рівень зображує або норму із закону, або особливу рису цьогорічних передвиборчих перегонів. Гравець в залежності від рівня має або набрати жінок у свій передборчий список, або злити компромат на однопартійця, або встигнути викупити рекламні площі у конкурентів.

Попри певний сарказм гри, організатори задумували її як мотиваційний інструмент. «Основна ідея – не замовчувати неоковирності закону і самої кампанії, а навпаки, зробити їх видимими. І показати, що вони жодним чином не заважають виборцям робити власний свідомий вибір», – говорить програмний директор «Інтерньюз-Україна» Андрій Кулаков.

Гру можна знайти на сайті electua.org. Гра також містить посилання на відеоролик, що вже в серйозній манері розтлумачує всі особливості місцевих виборів цього року

Як відомо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2015 року.

фото – poradu.pp.ua

Print Friendly

По темі

Поділитись

About Author

lera.lauda