МВС розказало українцям, скільки можна відсидіти за участь у фальсифікації виборів

Мультимедіа Новини — 10 жовтня 2012

На замовлення Міністерства внутрішніх справ України створено рекламний ролик  «Не продавай свій голос». У ньому виборців застерігають від  «легких грошей, які їм будуть пропонувати заробити на виборах».

У ролику розповідають про можливі способи фальсифікації результатів виборів і пояснюють, яку відповідальність за доручення до них можуть понести громадяни України. Так, за голосування в окрузі, де людина раніше ніколи не була зареєстрована, можна отримати покарання до 5 років обмеження волі.  За кількаразове голосування або голосування за паспортом іншої людини, а також винесення чистого бюлетеня поза межі дільниці – до 3 років обмеження волі.

«Можливо ті, хто схиляє тебе порушити закон, і пройдуть у Верховну Раду України, а ти залишишся один на один із відповідальністю», – застерігає голос за кадром.

Print Friendly

По темі

Поділитись

About Author

lera.lauda

  • chupakabra

    А де ж відповідальність членів ТВД за фальсифікації під час підрахунку голосів? Законом не передбачена така відповідальність, партія влади, яка представляє більшісить у парламенті, у новій редакції закону про вибори таку норму вилучила, щоб своїх людей не підставляти під кримінал. Оце вам і вся правда про фальсифікації. А по-друге, факт фальсифікації в суді потрібно ще буде доказати, а враховуючи те, що сьогодні суди для влади є кишеньковими, то і відповідно жодного рішення, при оскарженні результатів виборів опозицією, особливо перерахунку голосів на тій чи іншій ТВД, не буде підтримано, тобто буде відмовлено. І скаржіться хоть куди завгодно, а волевиявлення народу буде викривлене владою на свою користь. Бандюки так просто влади не віддадуть, до якої вони так довго рвались, або як то кажуть таке можливо лише “через їх труп”.