ТВі готує ніч і ранок виборів

Новини — 26 жовтня 2012

28 жовтня, у день виборів до Верховної Ради, телеканал ТВі готує спеціальний проект «Ніч виборів». Про це «Телекритиці» розповіла заступник генерального директора каналу Наталя Катеринчук.

З 15:00 до 20:00 на ТВі щогодини виходитимуть 5-хвилинні випуски новин з Олексієм Ліхманом. А о 20:00 стартує програма «Ніч виборів» у форматі «Політклубу», що триватиме орієнтовно до 2:00-3:00.

Спецпроект вестиме Віталій Портников. На окремому майданчику бліц-інтерв’ю запусуватиме Вахтанг Кіпіані. При цьому продовжать виходити щогодинні випуски новин з Олексієм Ліхманом.

На ТВі обов’язково будуть включення з ЦВК, зі штабів, з проблемних дільниць, куди готові оперативно виїжджати знімальні групи каналу.

Канал планує оголошувати результати декількох екзит-полів – національного (консорціум, що складається з Київського міжнародного інституту соціології, фонду «Демократичні ініціативи» і Центру Разумкова), а також Research&Branding Group. «Ми дамо кілька варіантів екзит-полів, щоб показати різноманіття їх проведення або тенденції, які вони будуть відображати», – пояснила Наталя Катеринчук.

Наступного дня після голосування, 29 жовтня, о 7:00 стартує ранковий поствиборчий інформаційно-аналітичний блок, який вестимуть Ілона Довгань і Віталій Гайдукевич. У програмі оприлюднюватимуть попередні результати голосування, інформацію про порушення, яку канал збиратиме від своїх глядачів і громадських організацій.

«Якщо увечері говоритимуть про смисли і тенденції, то ранок має бути більш насичений відео і результатами», – зазначила Наталя Катеричнук.

Ранковий ефір триватиме щонайменше до 10:20, але залежно від ситуації канал може продовжити його до 12:00.

З 15:00 щогодини 29 жовтня знову йтимуть 5-хвилинні випуски новин.

Фото - community.archant.net

Print Friendly

По темі

Поділитись

About Author

lera.lauda