Мобільний додаток «ВИБОРИ 2014» вже доступний на Google Play

Інститут масової інформації (ІМІ) та Громадянська мережа ОПОРА запустили «Набір виживання» у формі мобільного додатку. В ньому зібрані  закони і постанови ЦВК, інструкції спостерігачам, бланки скарг і заяв про порушення законодавства, верифікатор протоколів та ін.

Додаток містить:

Додаток можна безкоштовно завантажити на смартфон з платформи Google Play.

У додатку в зручній інтерактивній формі подаються наступні розділи:

«Посібники» — містить два посібники – для спостерігача та журналіста. В посібнику для журналіста детально описуються права журналістів на виборах, виборчий процес, доступ до інформації та поширення інформації. Важливо, що окремо описані основні порушення під час виборчого процесу та правильне оскарження цих порушень.

Розділ «Типологія порушень» розкриває основні види порушень та їхні ознаки, щоб журналісти могли оперативно їх відслідкувати. Там містяться також посилання на закони, що засвідчують дані порушення.

«Закон про вибори» — поданий актуальний Закон України «Про вибори народних депутатів України» з інтерактивним змістом.

У розділі «Журналісту: заповнити скаргу» можна швидко повідомити ІМІ про порушення, яке скоєно по відношенню до журналіста. Інститут масової інформації фіксує всі випадки порушень прав журналістів та в подальшому повідомляє про це міжнародні організації та органи внутрішніх справ, слідкує за ходом розслідувань по фактах порушень, а медіа-юристи ІМІ надають правову допомогу постраждалим журналістам.

«Вибори та ЗМІ»

фото – donbass.comments.ua

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *